Северина подготвена за второ дете? (ФОТО)

Северина Којиќ имаше настап во Књажевац, а како поддршка со неа дојде и нејзиниот сопруг.

Пред настапот, на присутните медиуми им кажала дека се чувствува сјајно, и дека ова е само подготвка за концертот во Белград.

Покрај тоа зборуваше и за кариерата и за својот приватен живот, па призна дека би сакала да има уште едно дете.

Иако веќе таа се оствари во улога на мајка и секој свој слободен момент го поминува со синот Александар, Северина не крие колку ужива во мајчинската улога, па затоа нејзините фанови се уверени дека популарната пејачка би сакала во нејзиниот дом да дојде уште едно бебе.

View this post on Instagram

Imagine… Imagine there's no heaven It's easy if you try No hell below us Above us only sky Imagine all the people Living for today… Imagine there's no countries It isn't hard to do Nothing to kill or die for And no religion, too Imagine all the people Living life in peace.. You may say I'm a dreamer But I'm not the only one I hope someday you'll join us And the world will be as one Imagine no possessions I wonder if you can No need for greed or hunger A brotherhood of man Imagine all the people Sharing all the world… You… You may say I'm a dreamer But I'm not the only one I hope someday you'll join us And the world will live as one John Lennon,1971…❤️#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina #nyc #losha

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Прочитајте и...  Упадна на венчавката и му довикуваше на младоженецот: „Носам твое дете“ (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат