Tag : второ

Магазин Семејство

Дали сте подготвени за второ дете? Овие нешта покажуваат дека СТЕ!

Слободен печат
Еве како да знаете дали веќе е време да го зголемите вашето семејство со уште еден, двајца или тројца членови. 1. Имате поддршка од оние...
Еспресо Шоу биз

Северина подготвена за второ дете? (ФОТО)

Слободен печат
Северина Којиќ имаше настап во Књажевац, а како поддршка со неа дојде и нејзиниот сопруг. Пред настапот, на присутните медиуми им кажала дека се чувствува...