Северина ги излуди обожавателите со својот стајлинг (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Северина ги излуди обожавателите со својот стајлинг (ФОТО)

Северина уште еднаш гордо и смело ја покажа својата неверојатна фигура!

Во жешки мини пантолончиња и проѕирен топ, Северина направи пеколна атмосфера во Аурора облечена во комбинација која ја истакна нејзината беспрекорна фигура.

– Секаде ме дочекуваат како своја, но никаде како во Аурора… Каков концерт, какво лудило…. Ви благодарам! – се заблагодари убавата пејачка до верните обожаватели кои заедно со неа ги пееја хитовите.

Северина неодамна се врати од урција каде уживаше заедно со својот сопруг Игор Којиќ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close