1 C
Скопје

Секогаш се фали со бујното деколте, но сега покажа нешто друго: Водителката Марјана Станојковска ги испровоцира фановите! (ФОТО)

Познатата водителка Марјана Станојковска е позната по тоа што речиси во секоја прилика гордо го покажува своето бујно деколте по кое е најпозната.

Но, понекогаш таа знае да направи и исклучок и очигледно на фановите сака да им докаже дека има и други атрибути на себе.

Така беше барем со нејзината последна објавена фотографија на социјалните мрежи.

Станојковска прави селфи-фотографија на која во прв план го ставила својот задник и тоа како позира во зелен и тесен фустан…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

#emerald 💚

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Прочитајте и...  ФОТО | И по 21 година, убиството на Аркан останува мистерија: Неговиот убиец со години се крие во Јужна Африка

Поврзани вести

Ви го претставуваме виното ВРАНЕЦ 2019 од Стоби

Слободен Печат

„WhatsApp“ ги одложува новите промени за приватност: Корисниците се „преместуваат“ на други апликации

Слободен Печат

Сара Полсон ѝ го честиташе 78-от роденден на својата партнерка: Ти си ми сè

Слободен Печат

По пет години Гвен Стефани конечно доби дозвола од Ватикан да се разведе

Слободен печат

Сопругата го обвини Др. Дре за семејно насилство: Ми држеше пиштол во главата, ме удираше со тупаници

Слободен печат

Помош во кујната: На кои начини можете да го искористите оризот

Слободен печат

Остави Коментар