Се појави без градник и ја загреа атмосферата (ФОТО)

Американската ѕвезда Ријана се појави на претставувањето на последната колекција од својот моден бренд „Fenty“ во розев краток фустан без градник.

Убавата пејачка го привлече вниманието и сите погледи беа вперени во неа, поточно во „жешката“ комбинација во која речиси и се гледаа градите.

Ријана неодамна воодушеви со фотографиите за магазинот „Interview“ во еден од најпредизвикувачките изданија досега, облечена во прилепен проѕирен комбинезон со леопард принт, а во интервјуто откри дека престанала да ја става кариерата пред приватниот живот.

Foto: Bryan Bedder
Прочитајте и...  Адел ги остави без здив фановите со нејзиниот неверојатно тесен струк: Пејачката се пошегува на своја сметка! (ВИДЕО)

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар