20.8 C
Скопје

Tag : американската

Вести Регион Слајдер

Палмер ја објави американската визија за Западен Балкан

Слободен печат
Американскиот претставник на Балканот, Метју Палмер денес изјави дека постојаната американска визија за Западен Балкан е онаа што регионот ја смета за посветена на европската...
Вести Свет

ВИДЕО | Пукање во американска воена база во Тексас

Слободен печат
Денеска дошло до оружен инцидент во воздухопловната база Сан Антонио-Лакланд во Тексас, јавуваат светските медиуми. Инцидентот се случил во 12.23 часот по локално време, по...
Вести Свет

Русија го протера и аташето за медиуми на американската амбасада во Москва

МИА Агенција
Ребека Рос, аташето за медиуми на американската амбасада во Москва, е протерана од Русија. Таа беше меѓу 10-те вработени во американската дипломатска мисија, која руската...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Американската актерка шокираше кога откри дека нејзините ќеркички уживаат во пиво

Слободен печат
Холивудската актерка и горда мајка на Линколн (7) и Делта (5) раскажа дека нејзините девојчиња толку се навикнати на вкусот на овој пијалок што дури...
Еспресо Шоу биз

Се појави без градник и ја загреа атмосферата (ФОТО)

Слободен печат
Американската ѕвезда Ријана се појави на претставувањето на последната колекција од својот моден бренд „Fenty“ во розев краток фустан без градник. Убавата пејачка го привлече...
Еспресо Шоу биз

Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на Булеварот на славните

Слободен печат
Американската актерка Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на познатиот „Булевар на славните“ во Лос Анџелес. „Навистина сум многу трогната“, изјави на вчерашното случување Ен Хатавеј...
Еспресо Шоу биз

Протекоа 23 порно фотки од американската кошаркарка: Провокативни селфиња, но и секс сцени објавени на интернет (ФОТО 18+)

Анита Митровска
Минатата година ја освои титулата на WNBA со Сиетел, а оваа 2019 година кошаркарката Алиша Кларк ќе ја памети по тоа што на интернет се...