• атмосферата

Синчето на Тамара наполни една година – Погледнете дел од атмосферата (ФОТО)

По годината во која се соочи со многу проблеми, Тамара конечно со причина за славење. Нејзиното второ дете, синчето Дарен наполни една година. Тамара заедно со сопругот Александар Димитровски – Мачка, поголемата ќеркичка Хана, нејзината сестра Тијана, како и колегите, пријателите и роднините го прославија првиот роденден на Дарен. Судејќи според фотографиите објавени на социјалните …

Синчето на Тамара наполни една година – Погледнете дел од атмосферата (ФОТО) Read More »