Сашко Коцев објави урнебесна фотографија и напиша: Додека чекаш она да одлучи да нарачаме! (ФОТО)

Познатиот актер Сашко Коцев повторно преку својот профил на Фејсбук ги насмеа своите пријатели со интересна фотографија, со која се пошегува на своја сметка.

Имено, Коцев објави селфи-фотографија од него на која покажа како би изгледал за можеби 30 години од сега.

Ова го направил со помоп на популарните „алатки“ за остарување, а коментарот кој го напишал како опис на фотката, ќе ве насмее до солзи…

– Додека чекаш она да одлучи што да нарачаме…

Погледнете ја фотогрфијата:

Сашко Коцев/Фото: Фесјбук
Прочитајте и...  Вкусови што се памтат: Српска кујна – Гибаница со готови кори, на српски начин (РЕЦЕПТ)

Поврзани вести

Шарлиз Терон: Пилатесот тотално ми го смени телото

Слободен Печат

ФОТО: Селма Хајек ги „полуде“ нејзините обожаватели

Слободен Печат

Со нив е навистина тешко: Три хороскопски знаци кои е тешко да се засакаат!

Слободен печат

Никол Кидман: Никогаш не реков „не“ на секс сцена

Слободен Печат

Искуството на Николас Кејџ со коцкањето е приказна на денот!

Слободен печат

На денешен ден е роден Алфред Нобел: Основачот на најпрестижната награда во светот

Слободен Печат

Остави Коментар