Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО) - Слободен печат

Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО)

Џенифер Лопез летоска угаси 50 свеќички на својата торта, а уште изгледа како божица.

Всушност, многумина се согласуваат дека актерката во шестата деценија изгледа подобро од било кога, а тоа одлучи да го докаже и со новиот сет слики кои ги направи за магазинот GQ.

Џенифер на фотките позира во ултра тенок кожен фустан кој ги покажува сите нејзини облини, а шминкерот се потрудил да изгледа како на лицето да нема ништо. Актерката на сликите се држи за левата града, а изданието распамети илјадници фанови ширум светот.

За споменатиот магазин Џенифер проговори за својата врска со Алекс Родригез.

„Слични сме. И двајцата се водиме со силни амбиции и страст. Напорно работиме и изразено се почитуваме еден со друг“, изјави таа.

Прочитајте и...  Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Слободен печат

17 години има забрана: Цеца Ражнатовиќ непожелна на листата на ЦИА – се води како терорист! (ФОТО)

Слободен печат

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Слободен печат

Александра Пријовиќ го откри иднетитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Слободен печат

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

2 + eleven =

Прочитај повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Слободен печат

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на „MAC“ во Белград (ФОТО)

Слободен печат

Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Слободен печат

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Слободен печат