Tag : кожен

Еспресо Шоу биз

Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез летоска угаси 50 свеќички на својата торта, а уште изгледа како божица. Всушност, многумина се согласуваат дека актерката во шестата деценија изгледа подобро...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Анистон (50) во црн кожен фустан: Појава за паметење! (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Анистон се врати на црвениот тепих и изгледа неверојатно! Актерката се појави на премиерата на својот најнов филм „Мистериозно убиство“ во атрактивен кожен мини...