24 C
Скопје

Tag : божица

Магазин Магазин слајдер Сцена

Анџелина Џоли во фустанот кој е хит летово и секоја жена ја прави да изгледа како божица! (ФОТО)

Слободен Печат
Анџелина Џоли можеме ретко да ја забележиме во светли тонови. Таа е верна на црните модни комбинации, а мораме да признаеме дека и светлите бои...
Забава Магазин

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат
Олицетворение на гламурот на стариот Холивуд беше Блејк Лајвли на свечената проекција на филмот „The Rhythm Section” во Њујорк. View this post on Instagram ‘The...
Еспресо Шоу биз

Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез летоска угаси 50 свеќички на својата торта, а уште изгледа како божица. Всушност, многумина се согласуваат дека актерката во шестата деценија изгледа подобро...
Еспресо Шоу биз

ПРИЛЕПЕН ФУСТАН И ГОЛИ НОЗЕ – Јелена Розга во Белград се појави како БОЖИЦА (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Јелена Розга се појави во Белград, а мажите останаа подзинати кога ја здогледаа. Имено, пејачката настапуваше во Белград, а пред самиот настап се сретна...
Еспресо Шоу биз

Телото на божица го стегна во црвено: Огнено издание на Џеј Ло кое ќе ве излуди! (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез (50) се појави на сетот за новиот филм „Marry me“ во кој глуми со Џен Бредли, а се појави во огнено издание кое...
Еспресо Шоу биз

Северина ги покажа нозете во ултра краток шорц: „Изгледаш како божица“ (ФОТО)

Слободен печат
Северија Којиќ ја најави новата турнеја „The Magic Tour“ и на големо се подготвува за нови концерти. На својот Инстаграм профил таа објави нова фотка...