Римски таксист вози со 110 км/ч и го гледа натпреварот меѓу Верона и Рома! - Слободен печат

Римски таксист вози со 110 км/ч и го гледа натпреварот меѓу Верона и Рома!

Еден римски таксист успеал да ги спои работата и фудбалот, а неговиот патник не уживал премногу во тоа.

Римскиот дописник за шпанскиот „Ел Паис“, Даниел Верду, морал во неделата вечерта да седне во такси во Вечниот град. Во тоа време се играше фудбалскиот натпревар меѓу Рома и Верона.

„Човекот ме вози 110 км/ч и гледа натпревар, а малку е нервозен зашто Верона само што изедначи. Добре дојде дома“, сам себеси си посакал Верду на Твитер, кој од слободниот викенд во Шпанија се вратил на работа во Рим.

Прочитај повеќе

За дами од 20 до 50 години: Ако сте вака облечени, изгледате феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Сензуална музика од филмови за возрасни од седумдесеттите години која треба да ја слушнете и денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Слободен печат

Со овој тип мажи оргазмите се најдобри!

Слободен печат

Наши миленици: Марко, уличар со господски манири

Слободен печат

„Игра на тронови“: Нова серија за разочараните фанови

Слободен печат

Остави Коментар

2 × four =

Прочитај повеќе

Бурниот живот на Вознијацки: Се сликаше гола за магазин, а Роналдо ја „ќари“ со скап автомобил (ФОТО)

Слободен печат

Диетите се „аут“, за витка линија ви треба ОВОЈ КОНЦЕПТ!

Слободен печат

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Слободен печат

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот  

Слободен печат

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Слободен печат

Девет женски особини кои мажите ги обожаваат!

Слободен печат