Позираше со лемур на рамото, а тој и „нурна“ во градите! (ВИДЕО)

Франсиа Џејмс на Инстаграм сподели снимка на која се гледа како лемур се „нурка“ во нејзините гради. Снимката од вчера собра повеќе од 400.000 прегледи, но и поделени реакции.

Инфлуенсерката од Колумбија го посетила заслоништето за животни во Флорида, а за време на посетата се обидела да го сними слаткиот лемур на нејзините рамена и да го сподели на Инстаграм. Но, набргу љубопитниот лемур посакал да ја „испипа“ ситуацијата.

Таа снимката ја споделила со своите 3,2 милиони фанови на Инстаграм, кои ги прашала дали знаат дека лемурите се волку љубопитни.

„Не гледам проблем, лемурот има прекрасен вкус. И ја би го направил истото“, е само еден од ваквите коментари. Но, многу поранешни зајачици ја критикувале бидејќи сметаат дека тоа го направила само за повторно да стане вирална, како и неодамна кога само во танга ги шокираше купувачите во еден трговски центар, но и кога со минималистички костим за капење правеше чучњеви додека држи мал алигатор на рамената.

Прочитајте и...  Проклетството на серијата која ја обожаваат милиони: „Glee“ ја следеја бројни скандали и трагедии, дури и обвинувања за педофилија!

Прочитај повеќе

Зошто Никола Тесла мислел дека броевите 3, 6 и 9 се клуч на вселената?

Слободен печат

Раперот Канје Вест тврди дека бил заболен од Ковид -19 и открива како се излечил!

Васко Спасоски

Најважна работа која би требало да ја направиме пред почетокот на вториот бран на коронавирусот

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 10 јули: Денот ви носи голема смиреност и многу убави искуства

Слободен печат

Виц на денот – Мујо и Хасо во Германија

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Шарлиз Терон со хеланки во кои нозете ќе ви изгледаат подолги и потенки! (ФОТО)

Слободен Печат

Докторка сподели одличен трик: Направете ја маската за лице уште поефикасна против коронавирусот (ВИДЕО)

Слободен Печат

Фитнес моделот кој го „полуде“ Инстаграм со своите брзи и ефикасни вежби: Како на брз начин да се спремите за летото (ВИДЕО)

Слободен Печат

Откриена нова кралска тајна: Принцот Чарлс пред Дајана бил во врска со нејзината родена сестра!

Слободен Печат

Проклетството на серијата која ја обожаваат милиони: „Glee“ ја следеја бројни скандали и трагедии, дури и обвинувања за педофилија!

Слободен Печат

„Таа мисли дека е бунтовничка на новото време“: Ќерката на Мадона мета на критики (ФОТО)

Слободен печат