Погледнете ја прекрасната Бјанка Бри: Ќерката на Жан Клод ван Дам, тргна по стапките на својот татко! (ФОТО)

Жан Клод ван Дам беше еден од најпознатите акциони актери во текот на 90-те години. И покрај тоа што е во шестата деценија од животот, актерот се уште може да се пофали со неверојатната фигура.

Тој има две деца, Бјанка и Кристофер, а ќерката на познатиот актер тргна по стапките на својот славен татко.

Бјанка Бри има 29 години и веќе долго време се занимава со спорт, претежно со фитнес, што може да се забележи по нејзиното тело.

Младата девојка има неколку помали улоги во некој од филмовите на нејзиниот татко, но работела и во продукција.

Погледнете ја неверојатната витка фигура на Бјанка:

Прочитајте и...  Во екот на пандемијата на коронавирусот, зошто е потребен витаминот К?

Поврзани вести

35 + Нега за сите видови кожа: Двоен видлив ефект на подмладување  

Слободен печат

Поранешниот ангел на Викторија Сикрет позираше гола за насловната на „Вог“: Ирина Шајк во „жешко“ издание! (ФОТО)

Слободен Печат

Меланија Трамп за првпат се појави во јавноста по битката со коронавирусот и ги воодушеви присутните со елегантниот стајлинг! (ФОТО)

Слободен Печат

Стручњаците открија на кои делови од телото најмногу и најмалку боли тетовирањето!

Слободен Печат

Зоран Костески – Шваца ни го открива Мариово, од памтивек неосвоена област

Ј.К.Д

Худини и Коперфилд во Куќата на славните: Тие го забавуваа светот со својата магија! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар