Tag : жан клод ван дам

Вести Еспресо Некатегоризирано

Ван Дам сподели песна од српската пејачка Драгана Мирковиќ

Горан Наумовски
Светски познатиот актер, Жан Клод Ван Дам, ги запали социјалните мрежи откако сподели нова песна од српската фолк пејачка Драгана Мирковиќ. „Драга Драгана, горд сум...
Спорт Фудбал

Златан Ибрахимовиќ во стилот на Ван Дам (ВИДЕО)

Слободен печат
Златан Ибрахимовиќ освен со фудбалот како негова главна професија во текот на кариерата, знаел да покажува голем интерес и кон боречките спортови. Знае да ги...