-6 C
Скопје

Погледнете ги неверојатните уметнички дела на ова талентирано момче! (ВИДЕО)

Чен Шаојун, 34-годишен професор по уметност, создава вистински чуда. Во своето студио, Чен користи платно и пиштол за клинци!

Понекогаш му требаат од 10 до 20 дена да заврши работа, а за еден портрет тој користи помеѓу 50 000 и 70 000 клинци.

Прочитајте и...  Били Ајлиш откри како карантинот влијаел на нејзината креативност и создавање нова музика

Поврзани вести

Што треба да направите со искинати банкноти?

Слободен печат

На неговите шеги се смее цела Македонија: Дали го препознавате момчето од фотографијата?

СП.

ВИДЕО: Џорџ Клуни призна дека сам ја потстрижува својата коса веќе 25 години – Но кога откри со што, започнаа шегите на негова сметка

Слободен Печат

Шокантно: Мистериозен монолит исчезна во САД, па најден е во Романија!

Слободен печат

Нивната љубов беше осудувана и исмејувана – Мадона (62) и нејзиното момче (26) го докажаа спротивното!

Слободен Печат

Стручњаците открија кои 6 особини треба да ги поседува секој маж кој е идеален љубовник!

Слободен печат

Остави Коментар