6 C
Скопје

Ова е новата Дани Димитровска: Познатата пејачка го промени изгледот! (ФОТО)

Познатата пејачка Дани Димитровска е позната по тоа што честопати експериментира со својот изглед.

Сме ја виделе во најразлични изданија досега. Ја бојадисувала косата скоро во сите бои, но веруваме дека не сте имале прилика да ја видите како би изгледала како црнокоса.

Дани објави две фотографии на својот профил на Инстаграм од својот нов изглед и да бидеме искрени, можеби ова е најдобриот „look“ на Димитровска.

Прочитајте и...  Поранешните сопружници Џенифер Анистон и Џастин Теру сè уште се добри пријатели: Би било штета да не сме во контакт

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

Славниот модел се огласи на социјалните мрежи еден месец откако го роди својот син

Слободен Печат

Северина по 17 години проговори за секс-снимката од јахтата

Слободен Печат

Турболентниот живот на Канје Вест: Сѐ уште чувствува вина за смртта на неговата мајка

Слободен Печат

ВИДЕО| Ана Николиќ позираше топлес: Нејзините обожаватели се прашуваат за што станува збор

Слободен Печат

Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо

Слободен Печат

Остави Коментар