ОДБРОЈУВААТ ДО СВОЈАТА СМРТ: Сораја и Ана Кораќ се нашле во НОВ ПРОБЛЕМ! (ФОТО)

Сораја Вучелиќ покрена бизарен тренд – започна да ги наговара своите пријатели да ја инсталираат апликацијата која го одбројува времето до нивната смрт

Одделни лица не сакале да се вплеткуваат во тоа, плашејќи се од времето кое би им се прикажало, додека имало и од оние похрабрите. Сепак, еден од нив веднаш ја деинсталирал апликацијата бидејќи почнала да му одбројува од само уште два дена до смртта.

View this post on Instagram

#babygirls 👶👶💕 @ana_korac

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Сепак, пријателката на Сораја, Ана Кораќ позната по учествата во реалните шоуа исто така се осмели да ја инсталира апликацијата, но имаше „повеќе среќа“. На неа апликацијата и покажала дека ќе почине за повеќе од дваесет години.

Вака се допишуваат овие две другарки….

принтскрин
Прочитајте и...  ВИДЕО: Селин Дион ја доби својата прва филмска улога

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар