Никол Шерцингер е повторно заљубена: Овој славен спортист го освои нејзиното срце! (ФОТО)

Со денови веќе се шушка, а сега е и официјално потврдено, Никол повторно ужива во љубовта…

По осумгодишната врска со Луис Хамилтон, возачот на формула 1 и болното раскинување, пејачката повторно има причина за насмевка. Никол Шерцингер (41) повторно е емотивно исполнета, а нејзиното срце овој пат го освои поранешниот рагби играч Том Еванс.

Се запознале на снимањето на една емисија и оттогаш веќе неколку пати се видени како заедно напуштаат ресторан.

Том кој е 7 години помлад од Никол во едно интервју изјави „Маѓепсан сум од неа. Таа е прекрасна и толку талентирана“.

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат