4 C
Скопје

Најпосакуваниот ерген од СДСМ се жени: Со Марија до небото и назад

Еден од најпосакуваните ергени во владејачката партија, портпаролот и пратеник Костадин Костадинов ја запроси својата девојка Марија и радосната вест ја сподели на Фејсбук, постирајќи фотографија од раката на својата свршеничка на која блеска златен прстен.

-Животот ми овозможи да те запознаам, Бог пушти знак да се препознаам себеси и да си го препознаам животот со тебе.Нека љубовта трае до последниот атом. Затоа што си моја, затоа што те сакам. Од овде до небото и назад“ , напиша Костадинов на својот профил на Фејсбук.

Животот ми овозможи да те запознаам, Бога пушти знак да се препознаам себеси и да си го препознаам животот со…

Posted by Kosta Kostadinov on Thursday, January 14, 2021

Објавата на Костадинов собра многу честитки на ФБ, а пред верената двојка останува одлуката како и кога овој среќен момент ќе го одбележат со оглед на тоа што рестриктивните мерки поради пандемијата се уште се на сила.

Прочитајте и...  Зендели: Нема проблем во владиното мнозинство, проблемот е во пратеничката група на ДУИ

 

 

 

Поврзани вести

Шокантно сведоштво: Косовската полиција трага по доктор осуден на 6,6 години затвор за сексуално злоставување на 15-годишното девојче

Илинка Иљоска

ВОЗНЕМИРУВАЧКА СОДРЖИНА I Ловџика на трофеи ја згрози јавноста: На денот на заљубените позираше со убиена жирафа

И.И.

Професорката Беса Арифи: Важен ден, бидејќи моќен човек како Мијалков заврши со сериозна затворска казна

Слободен печат

Летните тераси повеќе нема да го окупираат јавниот простор

Слободен печат

Дијаспората на БиХ во САД не го сака Германецот Кристијан Шмид за нов Висок претставник во нивната земја

Слободен печат

Русија почна со производство на „Спутник V“ во спреј

Слободен печат

Остави Коментар