Најдобрите вежби за вашиот тип на тело! (ВИДЕО)

Се одлучивте да вежбате и слабеете но немате насоки од каде да почнете, што да правите и како да вежбате? Без грижа, советите од ова видео ќе ви помогнат!

Секоја личност има специфичен вид на тело, а познавањето на своето тело може да ви биде од голема помош ако сакате да го изградите телото од вашите соништа.

Прилагодете го тренингот според видот на вашето тело и ќе постигнете најдобри резултати!

Ви нудиме одлично видео кое точно ќе ве упати кои вежби треба да ги правите, погледнете…

Прочитајте и...  Популарната пејачка Тајчи откри што прави во самоизолација во САД, а на фановите им испрати неколку совети (ФОТО)

Прочитај повеќе

Познатиот пејач го претепала девојката, полицијата реагирала веднаш – „Ме давеше, се гушев!“

Слободен печат

Совети за работа од дома додека сте во изолација (ВИДЕО)

Слободен печат

Сара Мeјс и Димитар Атанасовски славеa за малечката Илина!

Васко Спасоски

Жешка поза и лош фотошоп – Познатата манекенка се разголе, но поради лошите детали пропадна сè!

Слободен печат

Клучот е во нив: Метеоритите го откриваат изворот на вода на Марс

Слободен печат

Имаат преку 80 години, но нив затворените граници не ги спречуваат да се видат!

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Разговор со Милиќ Лила, активистка за правата на трансродовите лица и сексуалните работници (ВИДЕО)

Валентина Т.

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Вежби од фитнес инструкторката Елена Мирческа

Јасмина Кантарџиева Димков

Кај нив нема криза: Викторија и Дејвид Бекам купија луксузен стан во Мајами!

Слободен печат

Има 20 години и заболела од корона: Главните симптоми за кои сите зборуваат, не се сите симптоми

Слободен печат

Елена Ристеска и во самоизолација е секси! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Pearl Jam“ директно во сржта: „Gigaton“ во вистинско време ни укажува на грешките со природата

Михаило Донев