Tag : соништата

Забава Магазин

ПЛАТА ОД СОНИШТАТА: Модерен милионер бара фотограф кој ќе му прави совршени фотки за на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Доколку сте млади, згодни и милионери што повеќе би можеле да посакате? Па, фотограф кој постојано би работел со вас во ваша корист. Некој кој...
Здравје Магазин

Најдобрите вежби за вашиот тип на тело! (ВИДЕО)

Слободен печат
Се одлучивте да вежбате и слабеете но немате насоки од каде да почнете, што да правите и како да вежбате? Без грижа, советите од ова...
Еспресо Шоу биз

Одмор од соништата: НАЈПЛАТЕНИОТ холивудски актер со семејството во Италија (ФОТО)

Анита Митровска
Италијанската јужна обала се смета за идеално летувалиште за славните и богатите, а тоа не не чуди, бидејќи речиси сите тие ја избираат токму оваа...