Луна Џогани откри колку помошници има Цеца во куќата и со кого пораснале Вељко и Анастасија! (ВИДЕО)

Луна Џогани изнесе досега непознати детали од животот на децата на Цеца Ражнатовиќ, Вељко и Анастасија Ражнатовиќ.

Луна во минатото се дружеше со ќерката на Цеца, а пак Вељко беше нејзиното прво момче, но веќе некое време тие немаат апсолутен никаков контакт.

Луна на „задругарите“ раскажуваше за своите поранешни пријатели, а на нивно инсистирање, таа откри детали од нивниот приватен живот.

– Колку домашни помошници има таа – ја прашал Брендон.

– Немаат многу. Имаат четири, пет, кои се менуваат постојано. Вељко и Анастасија пораснаа со нив – рекла Луна.

– Се ожени ли Вељко – прашал Гаги.

– Да, да, свадбата се пренесуваше во живо на Пинк, сега треба и да се породи неговата жена. Синот ќе им се вика Жељко – одговорила Луна.

Прочитајте и...  Ова се најважните намирници за развој на детскиот мозок, за концентрација, побрзо учење и подобро помнење

Погледнете го разговорот:

Прочитај повеќе

Животната приказна на „проколнатиот“ поет кој и 130 години по смртта добива писма од обожавателите

Слободен печат

Здрава диета: Магнезиум за слабеење и да ги зајакнете коските!

Васко Спасоски

Новиот бран македонски рапери „гази“, ова е Јасмин од Доуп Куќата, запомнете го добро неговото име ако до сега не сте го чуле!

Ј.К.Д

Што се случува штом се откажете од цигарите, придобивките се неверојатни од ден на ден и на долгорочен период

Слободен печат

Кристијан Милевски ни ги открива убавините на Бали, работи кои мора да ги видите и пробате на островот на боговите

Ј.К.Д

Извисила – Поп дивата договорила состанок со принцот Вилијам, но тој не се појавил

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ова се најважните намирници за развој на детскиот мозок, за концентрација, побрзо учење и подобро помнење

Слободен печат

Повеќе не е смешно, сега е болно: Тој беше најпосакуваниот маж, а денес изгледа неверојатно лошо (ФОТО)

Слободен печат

Спречете појава на вагинални инфекции – Никогаш не облекувајте се пред убаво да се избришете по туширањето

Слободен печат

Конечно решена дилемата: Дали кучињата се далтонисти или сепак гледаат боја?

Слободен Печат

Инфлуенсерки од пелени – Преслатко и модерно или реализација на неостварените соништа на мајките (ФОТО)

Слободен печат

„Мојот син почина од коронавирус… но не така како што мислите!“ (ВИДЕО)

Слободен печат