Лудилото „Црн петок“ без крај: Го грабна производот од рацете на едно дете, а потоа се соочи со неговата мајка (ВИДЕО)

Дури и на психолозите им е тешко да сфатат во какви суштества се претвараат луѓето кога ќе дојде тој фамозен „Црн петок“ или општо некој викенд со големи попусти на производите.

Тука исчезнуваат било какви манири, бонтони…. и сл. Постои само желба за грабање на производи и непристојно однесување. Па дури и кога станува збор за грабнување на производ од рацете на едно дете, и тоа доѓа во предвид…

Еве една таква ситуација која ја уловија камерите на „Црн петок“…

Прочитајте и...  Вечерва „Баклава“ го промовира новиот албум: Гости ќе бидат Дарко Рундек и „Суперхикс“

Прочитај повеќе

Деми Мур покажа дека проѕирното не мора да биде и вулгарно (ФОТО)

Слободен печат

Мерил Стрип стана жешка црвенокоса – Кој би рекол дека има 70 години? (ФОТО)

Слободен печат

Вака наместо пари ја привлекувате сиромаштијата во вашиот живот! Според Фенг шуи правите голема грешка!

Слободен печат

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Слободен печат

Астролозите откриваат: Месецот на раѓање открива кои болести ви се закануваат

Слободен печат

Замолчете ја лудачата во вас поради која психички и физички сте исцрпени: 7 совети од лекарите за ослободување на стресот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Jexi“ е комедија која ќе ве насмее, но и ќе ве потсети на секојдневната зависност на човекот од модерната технологија

Михаило Донев

Кејт Мидлтон облече патики од 2.000 денари и за само еден час овој модел целосно се распродаде

Слободен печат

Хороскопски знаци кои важат за најголеми манипулатори!

Слободен печат

Хајли Бибер не успеа да се избори со ветрот – Фановите видоа нешто повеќе!

Слободен печат

Се туширате секој ден, а не знаете дека со тоа можеби правите грешка

Слободен печат

Повеќе од 1.300 жалби за настапот на Шакира и Џеј Ло на Супербол: „Ова е порнографски и срамно!“ (ВИДЕО)

Слободен печат