Лиз Харли во шестата деценија изгледа „како авион“, а тоа можете да го видите на нејзините нови фотки во бикини (ФОТО)

Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) и во својата шеста деценија има со што да се пофали. Имено, холивудската ѕвезда по којзнае по кој пат покажа дека има тело за посакување, што може да се забележи и на новите фотографии во бикини кои ги објави.

Лајковите само се редеа, а исто така и позитивните коментари.

„Божица, Жешка“, беа само некои од реакциите на обожавателите.

Нема што, Лиз и во шестата деценија од животот изгледа како авион.

Прочитајте и...  Хороскоп за 20 февруари – Прочитајте што ве очекува овој четврток!

Прочитај повеќе

Чај за кој тврдат дека најбрзо ја поправа крвната слика – Консумирајте го секој ден!

Слободен печат

Хороскоп за 20 февруари – Прочитајте што ве очекува овој четврток!

Слободен печат

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Слободен печат

Славниот актер по кој жените лудуваа, стана татко по втор пат на 65 години! (ФОТО)

Слободен печат

Заврши снимањето на популарната серија „Модерно семејство“ ! (ФОТО)

Слободен печат

Неколку работи за кои не треба да зборувате со партнерот по сексот

Слободен печат

Остави Коментар

14 − 9 =

Прочитај повеќе

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Слободен печат

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Слободен печат

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат