Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Кристијано Роналдо секој слободен момент го користи да го помине заедно со своето семејство.

Тој ги разнежни неговите фанови откако на својот Инстаграм профил објави заедничка фотографија со децата.

View this post on Instagram

Funny moment with my babies 😀❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

– Смешен момент со моите бебиња, напиша тој во описот на фотографијата.

Кристијано Роналдо ја има ќерката Алана Мартина со манекенката Џорџина и уште три деца родени од сурогат мајка.

View this post on Instagram

No excuses 🤷🏻‍♂️💪🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

 

Прочитајте и...  Бијонсе во луксузен стил излезе од карантин, фановите веднаш воочија детаљ со кој ги насмеа (ФОТО)

Прочитај повеќе

„Срцето ми е скршено, но вака е подобро“: Џеј Ло ја откажа свадбата со Алекс Родригез!

Слободен Печат

Позната инфлуенсерка позира потполно гола, интимните места ги сокри со пена! (ФОТО)

Васко Спасоски

Јелена Розга проговори за љубовта: Во животот се доаѓа кога најмалку се надевате и очекувате!

Слободен Печат

Снаата на Лепа Брена се возеше во бесниот автомобил од 130.00 евра: Регистарските таблици говорат се! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

На Инстаграм ја следат 620.000 фанови, а таа призна дека не знае колку е 8х2! ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фановите на Бред Пит изненадени: Што се случува со актерот? (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ирина Шајк одговори на гласините за бременоста: Тесниот црвен фустан мамеше погледи на секој чекор! (ФОТО)

Слободен Печат

Од Куманово до Мексико: Запознајте ја Сандра, една од најубавите наши манекенки со интернационална кариера! (ФОТО)

Васко Спасоски

Да се знае кој е главен: Илина Арсова го натера Игор Џамбазов да планинари (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскопот открива – Еве како изгледа СРОДНАТА ДУША на секој хороскопски знак

Слободен печат

Зошто треба да го замрзнувате лимонот

Слободен печат

Бијонсе во луксузен стил излезе од карантин, фановите веднаш воочија детаљ со кој ги насмеа (ФОТО)

Слободен печат