Како Северина се подготвува за турнејата? (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Како Северина се подготвува за турнејата? (ФОТО)

Некои се зачудија како Северина и на танц пробите е тип-топ дотерана.

Пејачката Северина Којиќ (47) интензивно работи на подготовките за својата голема турнеја, а дел од атмосферата го објави на својот Инстаграм профил.

Некои се зачудија како Северина и на танц пробите е тип-топ дотерана.

Следбениците на Инстаграм ја натрупа со позитивни коментари. Северина организира турнеја и за почеток ги најави концертите во Сплит, Белград, Загреб и Љубљана.

Веќе извесно време кружат шпекулации за нејзиниот финансики крах и брачната криза, но Северина за тоа не се огласува.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close