• танц

И покрај тешката болест: Брус Вилис ужива кога танцува со ќерката

Сопругата на актерот од „Умри машки“, Ема Хеминг Вилис се огласи на својот инстаграм – профил и сподели прекрасно семејно видео. Во видеото е таа и најстарата ќерка на актерот Мејбел, која го учи својот татко како да танцува.   View this post on Instagram   A post shared by Emma Heming Willis (@emmahemingwillis) На …

И покрај тешката болест: Брус Вилис ужива кога танцува со ќерката Read More »