Јадеше бифтек додека правеше интервју на веганка! (ВИДЕО)

Репортерот Џеси Ватерс од Fox News јадеше бифтек на сред дебата со веганка која „прилично добро“ ја издржа провокацијата.

Дали шегата на Џеси беше интересна или претерана, останува на вас да одлучите. Мислењата се поделени.

Прочитајте и...  Популарната пејачка Тајчи откри што прави во самоизолација во САД, а на фановите им испрати неколку совети (ФОТО)

Прочитај повеќе

Мадона со синот направи журка во изолација: Вака звучат кога ќе ги здружат силите (ВИДЕО)

Слободен печат

Атрактивната српска пејачка сакаше да направи стој на раце, па „тресна“ на подот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Смислил како да ги нервира роднините дури и на далечина, им испраќа загрижувачки фотографии (ФОТО)

Слободен печат

Жан Клод Ван Дам и упати порака на српската пејачка Драгана Мирковиќ: Бакнежи, ми недостигате! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Рецепт стар неколку векови: Традиционална италијанска супа која го „греела“ и Леонардо да Винчи

Слободен печат

Катерина Шехтанска: И во изолација физички сме активни

Александра Велинова

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„My heart will go on“: Химна на љубовта која Селин Дион не сакаше да ја отпее! (ВИДЕО)

Слободен печат

Сите ја критикуваа поради донацијата, а еве на што размислува Ким Кардашијан! (ФОТО)

Слободен Печат

Го понесе моментот: Раперот Дрејк за првпат со фановите сподели слика од својот двегодишен син (ФОТО)

Слободен печат

Сопругот на Анета Мицевска од група „Молика“ доби казна затвор од 2 години и 6 месеци!

Слободен печат

Ријана за првпат со дураг на насловна на Вог: Единствената работа која навистина може да го подигне детето е љубовта

Слободен печат

Во обид да се спасат од коронавирусот: Сопружници од Шпанија избегале на планина и премрзнале (ВИДЕО)

Слободен печат