15.8 C
Скопје

Tag : репортер

Вести Регион

ВИДЕО I Овој новинар од Ниш стана вистинска сензација на социјалните мрежи: Известуваше за кршење на ковид протоколите, но му се случи нешто што сите ги насмеа

И.И.
Новинарот од Ниш, Милан Стојановиќ, стана хит поради реакцијата на младите момци кои го вознемируваа при вклучувањето во програмата. Во цела Србија, кафеаните беа затворени...
Забава Магазин

Јадеше бифтек додека правеше интервју на веганка! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Репортерот Џеси Ватерс од Fox News јадеше бифтек на сред дебата со веганка која „прилично добро“ ја издржа провокацијата. Дали шегата на Џеси беше интересна...
Вести Свет

АРАП ИМА 84 ДЕЦА! Кога слушна дека новинарот има една жена, реагираше УРНЕБЕСНО (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото кое кружи на интернет ги воодушеви сите. Имено еден Арап во разговор со новинар обелодени дека има 84 деца, на што репортерот искрено му...
Вести Свет

ЗАРАДИ НЕЗГОДНО ПРАШАЊЕ НОВИНАР ЗАВРШИ НА ПОД: На руски функционер му „пукна филмот“ пред камерите! (ВИДЕО)

Слободен печат
Руски ТВ репортер се најде на подот откако на локален функционер му поставил незгодно прашање – инцидентот резултираше со кривична пријава на функционерот и негово...