Ја продава невиноста за 100.000 евра за да патува низ светот (ФОТО) - Слободен печат

Ја продава невиноста за 100.000 евра за да патува низ светот (ФОТО)

Украинката Катја живее во САД, зборува три јазици и докторите потврдија дека таа е невина. Таа вели дека се работи за нејзино тело и нејзин избор, па за својата невиност не сака да прифати понуда помала од 100.000 евра.

Катја својата невиност ја продава преку онлајн ескорт агенцијата Cinderella Escorts, пишува Дејли Мејл.

принтскрин

По потекло е од Украина, а живее во САД. Вистинското име и е Екатерина, а тврди дека има потврда од доктор дека е невина. Парите планира да ги потроши на на патување низ светот и на лукуз. Катја е висока 163 сантиметри и има 52 килограми, има кафени очи и кафена коса.

принтскрин

Таа се фотографирала во провокативна долна облека со цел на потенцијалните купувачи да им покаже што добиваат, а на профилот во агенцијата стои дека бара „татичко“ кој за еден месец би и плаќал најмалку 10.000 евра.

принтскрин

– Зборувам англиски, украински и руски. Причината зошто сакам да ја продадам невиноста е затоа што сакам да патувам, да го почувствувам луксузот, да го живеам својот живот и да бидам среќна. Таа нагласи дека тоа е нејзино тело и нејзина одлука, а додала и дека е подготвена да се омажи за човек кој месечно би и плаќал 10.000 евра.

принтскрин

Таа во агенцијата поднела лекарско уверение за својата невиност, а оној кој би сакал да ја купи нејзината невиност мора да понуди 10 проценти депозит за да ја докаже сериозноста на своите намери.

Прочитај повеќе

Здрав колач со чиа семе и чоколадо

Слободен печат

Симптоми кои откриваат каква несоница ве мачи

Слободен печат

Ова ќе биде најпопуларна фризура во 2020 година!  

Слободен печат

ТЕСТ: Откријте дали сте привлечна, искрена или пребирлива заводничка

Слободен печат

Наши миленици: Перо, другар му на Миланче, Ушка, Шаре и мачката Карлита

Слободен печат

Домашен декор: Класичната сина боја ќе ја одбележи 2020  

Слободен печат

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski 13/12/2019 - 13:18 at 13:18

ТУГО ТУГО! КОЈ ВЕРУВА ДЕКА Е ТОА ВИСТИНА А И ДА Е КОЈ ЌЕ ЈА КУПИ ТАКВА РОБА ИМАШ НА ПРЕТЕК И ТОА ПОЗАДИ ТЕЛЕВИЗИЈАТА ВО СКОПЈЕ БЕЗ УСЛОВУВАЊА ШТО ИМАЛА ЗА ПРОДАЖБА?
П.С. АКО НЕ ЈА ПРОДАДЕШ ИМА РОК НА УПОТРЕБА? КАКО ЗЕЛКАТА ВО КАЧЕТО?

Reply

Остави Коментар

5 × one =

Прочитај повеќе

Поради овие грешки може да изгледате НЕУРЕДНО

Слободен печат

Жените кажаа како треба да изгледа совршениот маж

Јасмина Кантарџиева Димков

Типови на срам и какви се последиците врз личноста

Слободен печат

Моника Белучи со „вау“ нов имиџ

Слободен печат

Татјана Стојановска: Високи потпетици носам само кога морам

Јасмина Кантарџиева Димков

Емили Ратајковски со провокативни фотографии во пар (ФОТО)

Слободен печат