Ја продава невиноста за 100.000 евра за да патува низ светот (ФОТО)

Украинката Катја живее во САД, зборува три јазици и докторите потврдија дека таа е невина. Таа вели дека се работи за нејзино тело и нејзин избор, па за својата невиност не сака да прифати понуда помала од 100.000 евра.

Катја својата невиност ја продава преку онлајн ескорт агенцијата Cinderella Escorts, пишува Дејли Мејл.

принтскрин

По потекло е од Украина, а живее во САД. Вистинското име и е Екатерина, а тврди дека има потврда од доктор дека е невина. Парите планира да ги потроши на на патување низ светот и на лукуз. Катја е висока 163 сантиметри и има 52 килограми, има кафени очи и кафена коса.

принтскрин

Таа се фотографирала во провокативна долна облека со цел на потенцијалните купувачи да им покаже што добиваат, а на профилот во агенцијата стои дека бара „татичко“ кој за еден месец би и плаќал најмалку 10.000 евра.

Прочитајте и...  Руколата го намалува ризикот од појава на посериозни заболувања
принтскрин

– Зборувам англиски, украински и руски. Причината зошто сакам да ја продадам невиноста е затоа што сакам да патувам, да го почувствувам луксузот, да го живеам својот живот и да бидам среќна. Таа нагласи дека тоа е нејзино тело и нејзина одлука, а додала и дека е подготвена да се омажи за човек кој месечно би и плаќал 10.000 евра.

принтскрин

Таа во агенцијата поднела лекарско уверение за својата невиност, а оној кој би сакал да ја купи нејзината невиност мора да понуди 10 проценти депозит за да ја докаже сериозноста на своите намери.

Прочитај повеќе

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Слободен печат

Интервју со проф. д-р Ана Фрицханд, психолог: Пандемијата предизвика историски пораст на анксиозно-депресивните состојби

Јасмина Кантарџиева Димков

Тања Савиќ го пријавила сопругот за киднапирање на децата: Му се закануваат 30 години затвор!

Слободен печат

Поради Меган принцот Хари се скарал и со најдобриот пријател: Мислел дека принцот избрзува со венчавката (ФОТО)

Слободен печат

На српската водителка бубачка ѝ шета по вратот во емисија во живо, а таа мртва ладна

Слободен печат

13 вредни совети од доктор Фаучи како да ја избегнете заразата со ковид-19

Слободен печат

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski 13/12/2019 - 13:18 at 13:18

ТУГО ТУГО! КОЈ ВЕРУВА ДЕКА Е ТОА ВИСТИНА А И ДА Е КОЈ ЌЕ ЈА КУПИ ТАКВА РОБА ИМАШ НА ПРЕТЕК И ТОА ПОЗАДИ ТЕЛЕВИЗИЈАТА ВО СКОПЈЕ БЕЗ УСЛОВУВАЊА ШТО ИМАЛА ЗА ПРОДАЖБА?
П.С. АКО НЕ ЈА ПРОДАДЕШ ИМА РОК НА УПОТРЕБА? КАКО ЗЕЛКАТА ВО КАЧЕТО?

Reply

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Хороскоп за 11 август: Очекувајте нагло зголемување на вашата популарност

Слободен печат

Како изгледа Хали Бери на плажа на 53 години? 300.000 лајкови доволно говорат за тоа! (ФОТО)

Слободен печат

Пронајдете партнер во еден од овие 3 хороскопски знаци: Секогаш ќе биде тука за вас!

Слободен печат

Упадна на венчавката и му довикуваше на младоженецот: „Носам твое дете“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Венчавка како од бајките: Во Ровињ се ожени актерот Жарко Димоски! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Необјавениот албум на Дејвид Боуви наскоро пред слушателите

Слободен печат