18.8 C
Скопје

Tag : луксуз

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Кои се најголемите опсесии на хороскопските знаци: Јарецот е опседнат со себеси, а Ракот копнее по успех!

Слободен печат
Овенот е опседнат со шопинг Припадниците на овој знак се бестрашни и големи ентузијасти на сите полиња од животот, па и во нивните опсесии. Тие...
Вести Македонија Слајдер

Николовски: Ќе ги лимитираме износите на трошење на функционерите (ВИДЕО)

Откако денеска Слободен печат објави дека во 2019 година Министерствата и министрите во Владата потрошиле околу 26 милиони денари за патувања и ресторански услуги  вице...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сораја го покажа својот луксузен апартман: Во тоалетот позлатени огледала, а погледот од тераса ќе ве остави без здив! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ Масони честопати сака на социјалните мрежи да се пофали дека води живот на висока нога и поради тоа често може...
Забава Магазин Магазин слајдер

Овие славни кучиња се помодерни од нивните славни сопственици

Слободен печат
Благодарение на своите славни сопственици овие кучиња живеат на висока нога и сигурно имаат далеку повеќе следбеници на социјалните мрежи од вас. Облечени се во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Се блеска од луксуз, а во очи „паѓаат“ перниците „Версаче“: Погледнете како изгледа домот на пејачката Аделина (ФОТО)

Васко Спасоски
Пандемијата на коронавирусиот не натера времето да го поминуваме во нашите домови. За некого тоа е казна, но некој ужива во тоа, особено ако има...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВО ВАКВА ВИЛА ИЗОЛАЦИЈАТА Е ЛЕСНА – Погледнете во каков луксуз уживаат Роналдо и Георгина (ФОТО)

Слободен печат
Изнајмија луксузна вила во која уживаат фамилијарно… Кристијано Роналдо, како што пренесуваат странските медиуми, неодамна се вселил во нова луксузна вила во текот на пандемијата...
Забава Магазин

Меган и Хари не се откажуваат од луксузот! Не излегуваат од дома, а оваа жена им носи се на послужавник! (ФОТО)

Слободен печат
Меган Маркл и принцот Хари во Канада не излегуваат од својот дом, а пазарувањето во маркет за нив го прави куќната помошничка која со денови...
Забава Магазин

Таа е една од најплатените љубовници на сите времиња: Има сè што ќе посака (ФОТО)

Слободен печат
Нема сомнение дека 21-годишната Јана Орфева е многу атрактивна девојка. Оваа украинска убавица живее прилично неконвенционален живот. View this post on Instagram A post shared...
Еспресо Шоу биз

Скапи автомобили, брендирана облека и живот на висока нога: Погледнете која наша фолк-пејачка „плива“ во пари (ФОТО)

Слободен печат
Ако помисливте дека тоа е Елена Велевска или Сузана Гавазова, се излажавате. Се сеќавате на фолк-пејачката Јасмина Мукаетова која пред десетина години се откажа од...
Ви Препорачуваме Забава Магазин

ПОДЕМОТ И ПАДОТ НА ЈУГОСЛОВЕНСКИОТ ЛАС ВЕГАС: Зрачеше од луксуз, во базените течеше шампањ, а сега е обична рушевина (ФОТО)

Слободен печат
Хотелот „Haludovo Palace” на Крк ги привлекуваше најбогатите луѓе од Западот откако во него пари инвестираше познатиот медиумски магнат Боб Гучоне. Екстериерот му беше уреден...