Хит! Синот на Фиби повеќе личи на Рос од „Пријатели” отколку на нејзиниот сопруг (ФОТО)

Лиса останала бремена за време на снимањето на серијата „Пријатели”, што сега дополнително ги интригира фановите на серијата и странските медиуми.

Лиса Кудроу (56), најпозната по улогата на шармантната и шегобијката Фиби во популарната серија “Пријатели”, во 1995-та година се омажила за 18 години постариот Мајкл Стерн (74), француски извршен директор за реклами.

профимедиа

Три години подоцна на свет го донела синот Џулијан Мареј Стерн, кој денес има 21 година, но и натаму најмногу време сака да минува со својата мајка, додека Лиса истакнува дека нејзината омилена активност и е гледање на комедии со синот.

профимедиа

На прашањето зошто застанала на само едно дете, убавата актерка вели:

“Тоа е подарок за Џулијан, тој не сака брат или сестра. Јасно ми даде до знаење од моментот кога почна да зборува”, изјави таа.

Прочитајте и...  Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Младиот Џулијан има многу таленти и страсти, моментално работи како дизајнер за специјални ефекти за филмови. Лиса останала бремена за време на снимањето на серијата “Пријатели”.

профимедиа

Кога и да објави фотографија со својот син, неколку стотици фанови се согласуваат дека Џулијан неодоливо потсетува на колегата на Лиса од серијата – Дејвид Швимер (52), кој го глумеше ликот Рос.

профимедиа

Очигледна е сличноста меѓу актерот и младиот Џулијан, а фановите се прашуваат дали е тоа само случајност или нешто повеќе.

Прочитај повеќе

Малку жени би се осмелиле вака облечени да излезат од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Слободен печат

Фреди Меркјури доби улица во Лондон

Слободен печат

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Слободен печат

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Слободен печат

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Слободен печат

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Слободен печат

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Слободен печат

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е моментално најпопуларното видео на интернет: Еве зошто! (ВИДЕО)

Слободен печат