Tag : пријатели

Магазин Магазин слајдер Сцена

Метју Пери од „Пријатели“ ја запроси 22 години помладата девојка

Слободен печат
Актерот Метју Пери (51), кој се прослави играјќи го ликот на Чендлер Бинг во серијата „Пријатели“, се сврши со својата долгогодишна девојка Моли Хурвиц (29)....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дури по седум години Клуни објасни зошто 14 најблиски пријатели ги почастил со по еден милион долари

Слободен печат
Славниот актер за магазинот „GQ“ ја потврди оваа дарежлива приказна… Американскиот актер Џорџ Клуни (59) е навистина добар пријател, пренесуваат странските медиуми. Имено, актерот во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Најсмешниот пријател од „Пријатели“: Метју Пери, човекот кој го претепал Џастин Трудо

Слободен печат
Пери е планетарно познат, омилен во речиси сите старосни категории, иако неговите „демони“ од приватниот живот ѝ се добро познати на јавноста „Пријатели“ е една...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пандемијата ги раздели: Кортни Кокс не го видела својот вереник повеќе од 200 дена

Слободен Печат
Кортни Кокс и Џони МекДејд се во врска од 2013 година, а парот е разделен од март годинава поради пандемијата на коронавирусот. Актерката Кортни Кокс...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Дали „Пријателите“ воопшто би биле снимени во 2020 година?

Слободен печат
Од „Нетфликс“ објавија дека за време на карантинските денови, серијата „Пријатели“ била најгледаната во понудата на нивната платформа. Импресивен податок за серијата чија последна епизода...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

По три децении – Каде се и што работат денес култните „Пријатели“

Слободен печат
Пред речиси три децении Дејвид Крејн и Марта Кофман собраа млада екипа од дваесетгодишни актери со кои ја составија поставата за новата телевизиска серија „Пријатели“....
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Знаете ли зошто Џенис од „Пријатели“ имаше толку иритантен глас? Оваа интересна приказна го создала нејзиниот лик!

Слободен печат
Актерката Меги Вилер открила зошто всушност настанал иритантниот глас на ликот Џенис кој таа го толкуваше во серијата „Пријатели“… Меги која ја игра Џенис, поранешната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон последните 80 долари ги потрошила на аудицијата за „Пријатели“ – Улогата ја издигна во Холивуд, а денес е една од најплатените актерки (ФОТО)

Слободен печат
Славната актерка за малку ќе се откажала од актерската кариера кога последните пари ги потрошила на сет фотографии со кои се појавила на аудицијата за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѕвездите на „Пријатели“ играа билијард и слатко ги насмеаа сите: Џенифер се нервира, додека Кортни скока од радост (ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер немаше среќа, па се обиде да ја оправда својата лоша игра… Ѕвездите од серијата „Пријатели“, Џенифер Анистон (51) и Кортни Кокс (56), одиграа партија билијард, а сите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Правила кои мора да ги исполни секој кој сака да се дружи со Бијонсе! (ФОТО)

Васко Спасоски
Бијонсе Ноулс Картер (38) има многу малку вистински пријатели во животот, а постојат правила кои тие треба да ги почитуваат ако сакаат да се дружат...
MacedonianAlbanian