Хајди Клум ќе ви објасни како се носи ТЕКСАС од глава до пети (ФОТО)

профимедиа

На последните неколку појавувања на јавните места, Хајди Клум брилираше во модни креации. И се случи неколку пати овој месец да ги воодушеви критичарите, а таков е случајот и овој пат.

Хајди Клум на едно случување се појави во тексас комбинација од глава до пети и одржа модна лекција за сите присутни.

профимедиа

Тексас фармерките и кошулата од истиот материјал ги спои во интересна модана целина. Сандалите и виолетовите очила феноменално се вклопија во цела приказна.

профимедиа

Девојки, дами, вака се носи тексас од глава до пети!

Видео на денот