ГОЛЕМА ТЕПАЧКА НА ПЛАЖА, погледнете каде се случи тоа (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиВи ПрепорачувамеПланета

ГОЛЕМА ТЕПАЧКА НА ПЛАЖА, погледнете каде се случи тоа (ВИДЕО)

Другите туристи се гледаат како ги собираат своите работи и бегаат, а се слушаат и детски гласови

На видеото може да се види моментот кога две групи мажи, Британци и локални туристи се тепаат меѓусебе на плажа.
Настанот се случил на плажата Ла Барселонета во шпанскиот град Барселона.

Се гледа како другите туристи ги собираат своите работи и бегаат, а се слушаат и детски гласови.
Еден од мажите кои се тепаа држеше во рацете метална шипка, пренесува Индексонлајн.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close