Tag : барцелонета

Вести Ви Препорачуваме Свет

ГОЛЕМА ТЕПАЧКА НА ПЛАЖА, погледнете каде се случи тоа (ВИДЕО)

Слободен печат
На видеото може да се види моментот кога две групи мажи, Британци и локални туристи се тепаат меѓусебе на плажа. Настанот се случил на плажата...