Го мамела мажот со водоинсталатерот, аферата е откриена на бизарен начин: Жалам, другар, ама ова мора да го видиш!

Во англиските медиуми одекна приказна за Британецот, кој на снимката на надзорната камера видел дека неговиот водоинсталатер на неговиот кауч во дневната соба имал секс со жената на неговиот пријател.

Мајкл Вилијамс отишол на одмор со семејството, а на водоинсталатерот Вилсон му го оставил клучот од куќата за да заврши некои поправки.

Кога се вратил и кога ги прегледал снимките од безбедносните камери, имал што да види – водоинсталатерот во неговата куќа приредил приватна забава со својата љубовница, која била жена на негов пријател.

Тој веднаш му кажал на пријателот дека жена му го изневерува и му го покажал доказот.

„Жалам, другар, ама ова мора да го видиш. Жена ти имала секс со водоинсталатерот во мојата куќа“, му кажал.

Прочитајте и...  Накова демантира дека има коронавирус и дека била уаспена поради непочитување на мерките! (ФОТО)

Кога аферата била откриена, жената побеснела. Иако самата била виновна за распадот на нејзиниот брак, својот бес го насочила кон Вилијамс.

„Фала што ми го растури семејството!“, му напишала во порака откако сопругот ја обвинил за неверство.

Прочитај повеќе

Јована Јоксимовиќ се повлекува од тв-екраните… (ФОТО)

Васко Спасоски

Ефтин и безбеден лек против шеќерната болест е новото оружје против коронавирусот? (ФОТО)

Васко Спасоски

Нова војна помеѓу Џорџ Клуни и Бред Пит: Се скарале поради колешка, причината е бизарна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Направете сами: Цветни миризби во Вашиот дом

Слободен печат

Раперот Раста може да лежи во затвор од 3 до 12 години поради оваа фотографија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Патики, платформи, потпетици… Како обувките го менуваат изгледот на вашиот ЗАДНИК?

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Како во старите добри времиња: Анџелина Џоли, Бред Пит и децата во шопинг! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да се организирате за на патување? Список на предмети што ви требаат за на одмор

Слободен Печат

Ви испраќа топли поздрави: Лила Филиповска е првата наша јавна личност која замина на море! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Избегнете труење: Кое месо колку време може да стои во фрижидер и замрзнувач?

Слободен печат

Накова демантира дека има коронавирус и дека била уаспена поради непочитување на мерките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Поранешниот готвач на принцезата Дајана откри кое ѝ било омилено јадње

Слободен печат