18.8 C
Скопје

ФОТО: Жешки кадри од креветот на Јелена Карлеуша

Пред неколку дена, во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, ЈК изјави дека нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ, не се оженил со домаќинка и службеник во банка, туку со „секс-бомба“

„Прво бев ѕвездата Јелена Карлеуша, па се омажив за Душко Тошиќ. Затоа, не можам да се завиткам во превез затоа што се омажив. Јас ќе бидам јас и ја работам оваа работа затоа што не готвам, не пеглам, имам жени кои го прават тоа. Мојата работа што ми носи пари е да бидам секс бомба“, рече таа.

инстаграм

Пејачката сега на своите следбеници на Инстаграм им покажа жешки снимки од креветот на кој позира во брендирана долна облека, а во еден момент ги покажа и стапалата.

Коментарите на обожаватели, како што се очекуваше, не изостанаа ниту сега.

„Подарок за оние кои имаат фетиш на нозе“, напиша еден обожавател на социјалната мрежа.

Погледнете ги фотографиите:

инстаграм
инстаграм
инстаграм

ВИДЕО: Погледнете како изгледала Карлеуша кога имала 17 години

Поврзани вести

Ова се симптомите на меланом, а на еден речиси никој не обрнува внимание!

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 22 јуни: Сфатете дека радоста е во малите нешта

Слободен Печат

Прием во лудница

Слободен печат

На денешен ден – 22 јуни

Слободен Печат

ВИДЕО | Познатиот југословенски киоск К67 беше поставен на Тајмс сквер во Њујорк: Но, дали светот знае за неговата културолошка историја?

Слободен Печат

Најмоќната деловна жена во светот: Шерил Сандберг прозборе за дескриминацијата на жените во пандемијата

Слободен Печат

Остави Коментар