-2 C
Скопје

ФОТО: Уна Чолиќ, Миа Бјелогрлиќ, Ела Дворник… Погледнете какви ќерки имаат познатите личности од Балканот

Славните личности секогаш привлекуваат големо внимание на медиумите, а секако и нивните семејства. Ова особено се однесува на убавиците кои ги носат славните презимиња на своите родители.

На балканската сцена има многу познати деца кои се постојано во центарот на вниманието, како и поради сопствените квалитети, така и поради славата на нивните родители.

Хелена Топаловиќ – ќерка на пејачот Милан Топаловиќ.

Instagram

Ела Дворник  – ќерка на Дино Дворник

Instagram
Instagram

Instagram

Елена Китиќ – ќерка на Миле Китиќ


 

Атина Тошиќ – ќерка на Јелена Карлеуша

Instagram

Јелена Карлеуша и Атина Тошиќ/Instagram

Миа Бјелогрлиќ – ќерка на Драган Бјелогрлиќ

Instagram

Facebook

Уна Чолиќ – ќерка на Здравко Чолиќ

Instagram
Instagram
Прочитајте и...  ФОТО: Мистериозна статуа во мраз ги преплаши посетителите на еден парк во Америка

Поврзани вести

ФОТО | „Доста беше“: Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ роденденски ја запроси девојката Сања

СП.

Бела Торн застана во одбрана на својот колега: Нема шанси тој да е канибал

Слободен Печат

ФОТО: Мистериозна статуа во мраз ги преплаши посетителите на еден парк во Америка

Слободен Печат

Ријана ја најави новата колекција на долна облека за Денот на вљубените (18+)

Слободен Печат

Документарец од кој ќе ви замрзне крвта: „Ноќен прогонувач: Лов на сериски убиец“

Слободен печат

Алпинисти за прв пат во историјата во зима го освоија „К2“ – вториот највисок врв во светот

Слободен Печат

Остави Коментар