20 C
Скопје

ФОТО: Елена Ристеска и го честиташе роденденот на нејзината мајка со фотографии полни спомени

На својот инстаграм – профил, нашата пејачка Елена Ристеска, сподели фотографии од нејзината приватна галерија креирајќи уникатна честитка по повод роденденот на нејзината мајка.

Фотографии полни спомени од детските денови, јавни настапи, семејни прослави и среќни моменти со кои и посака среќен роденден на нејзината мајка, со зборовите:

„Една е мајка“, напиша Елена под галеријата фотографии.

Поврзани вести

ФОТО: Меган Фокс позираше во проѕирна маица, јасно е дека таа „заборавила“ да облече градник!

Слободен печат

ФОТО | Се вакцинираше актерката Џенифер Анистон: Јас сум привилегирана

Слободен печат

ВИДЕО | Готова за три минути: Апаратите за пица кои ги шокираа Италијаните

Слободен печат

ВИДЕО: Кортни Кокс ја исфрлила водителката од дома бидејќи била лоша цимерка

Слободен печат

ФОТО | Јелена Карлеуша ги замолчи оние кои не веруваат дека се вакцинирала: Јецо, те почитувам, но иглата никаде не ја гледам – Затоа што си слепа!

Слободен печат

Кралицата Елизабета никогаш не открива што сака најмногу да јаде: Има една многу добра причина за тоа!

Слободен печат

Остави Коментар