ФОТО | Елена е лудо вљубена: Партнерот на нашата позната водителка е човек со стил

Фото: Instagram

Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена „Живот со стил“, по името на нејзината емисија.

Елена на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии, како од убавините на местата кои ги посетува, така и од своите летни стајлинзи – интересни костими за капење и комбинации на облека.


По летниот одмор во Бугарија, Стефановска го продолжи одморот Грција, во градот Парга, познат и како Јонскиот бисер и град со посебeн шарм.

Последните денови од летото Елена ги поминува со својот партнер, Бојан Најдоски. Бидејќи Бојан не е личност од јавниот живот ќе ја почитуваме неговата приватност, но нешто што сакаме да нагласиме е дека вистински хедонист и човек со стил кога е модата во прашање.

Видео на денот