ФОТО | Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ на „офроуд“ авантура: Опиени од љубов!

instagram/printscreen
instagram/printscreen

Откако нивната љубовна врска ја потврдија пред јавноста, Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот партнер Богдан Срејовиќ го користат секој момент да бидат заедно.

instagram/printscreen
instagram/printscreen

Досега на јавноста и беа пласирани само фотографии од папараците или кратки моменти на  инстаграм – „стори“ кои Цеца ги објавуваше на својот инстаграм – профил, а потоа Богдан сподели и фотографија од дружењето на Копаоник на вечера со нивни блиски пријатели.

instagram/printscreen
instagram/printscreen

Овој пат, на своите инстаграм – профили и официјлано за прв пат, објавија нивни заеднички романтични фотографии по „офроуд“ авантура. Парот на фотографиите не ги крие емоциите, а заљубените погледи откриваат дека уживаат еден покрај друг.

Видео на денот