ФИЛМСКО БЕГСТВО ОД ПОЛИЦИЈА: Скокнал од прозор со радијатор за кој бил врзан, па паднал врз автомобил (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиПланета

ФИЛМСКО БЕГСТВО ОД ПОЛИЦИЈА: Скокнал од прозор со радијатор за кој бил врзан, па паднал врз автомобил (ВИДЕО)

Но, за ситуацијата да биде уште полуда, тој носел радијатор за кој бил врзан со лисици на рацете!

На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа како еден маж излегува од прозорецот на полициската станица и бега.

Тоа можеби и не би било толку чудно ако тој не скокнал од прв спрат врз кров на автомобил кој бил паркиран на улицата, што притоа му го ублажил падот.

Но, за ситуацијата да биде уште полуда, тој носел радијатор за кој бил врзан со лисици на рацете!

Целиот овој настан како од филм се одиграл во Москва, а деталите од инцидентот се уште не се познати во јавноста.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close