Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

профимедиа

Ниту трага од онаа преслатка и весела жена…

Џејми Фокс, поранешното момче на Кејти Холмс, пред некоја недела непосредно по раскинувањето беше виден во друштво на млада пејачка и се чини дека ниту малку не жали за раскинувањето со Кејти Холмс, додека фановите вистински се загрижени за неа.

Таа во последно време е се послаба и изгледа загрижувачки.

Неколку пати е фотографирана, во речиси непрепознатливо издание.

View this post on Instagram

Thank you for a beautiful night! @zimmermann ❤️

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

Фановите се убдени дека раскинувањето со Џејми Фокс е главниот виновник за нејзиниот лош изглед. Многумина се загрижени тоа да не влијае и на нејзиното ментално здравје.

Видео на денот