Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО) - Слободен печат

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Ниту трага од онаа преслатка и весела жена…

Џејми Фокс, поранешното момче на Кејти Холмс, пред некоја недела непосредно по раскинувањето беше виден во друштво на млада пејачка и се чини дека ниту малку не жали за раскинувањето со Кејти Холмс, додека фановите вистински се загрижени за неа.

Таа во последно време е се послаба и изгледа загрижувачки.

Неколку пати е фотографирана, во речиси непрепознатливо издание.

View this post on Instagram

Thank you for a beautiful night! @zimmermann ❤️

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

Фановите се убдени дека раскинувањето со Џејми Фокс е главниот виновник за нејзиниот лош изглед. Многумина се загрижени тоа да не влијае и на нејзиното ментално здравје.

Прочитајте и...  Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Прочитај повеќе

Поранешната тинејџерска ѕвезда го запознала својот вереник на рехабилитација! (ФОТО)

Слободен печат

Северина се огласи откако го отстрани презимето Којиќ! (ФОТО)

Слободен печат

Шабан и Есма беа големи пријатели: Погледнете што напишал тој за неа кога таа почина (ФОТО)

Слободен печат

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Слободен печат

Голи нозе, мини-фустан, впечатлива боја… Брижит Макрон во комбинација која малку жени би се осмелиле да ја носат (ФОТО)

Слободен печат

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

два × 5 =

Прочитај повеќе

Наставник на учениците им дал тест во чест на Коби Брајант

Слободен печат

„Насилна за мажи, совршена за девојка“: Заводливиот хит на Ненси Синатра кој и денеска е провокативен! (ВИДЕО)

Слободен печат

Џастин Бибер призна: Бев безобразен спрема Селена!

Слободен печат

Хотел наменет за љубителите на франшизата „Star wars“: Оваа година резервирајте си место за необично „патување“ во вселената! (ФОТО)

Слободен печат

Брена, Цеца и Драгана заедно: Вака порано се дружеле кралиците на турбо-фолкот (ВИДЕО)

Слободен печат

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Слободен печат