Tag : загрижувачки

Магазин Магазин слајдер Сцена

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат
Една од најплатените манекенки на денешницата Кендал Џенер ја запрепасти јавноста откако беше сликана во Милано. Имено, во тесниот фустан во кафена боја Кендал по...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Загрижувачки фотографии од славната водителка: Поради болеста зглобовите и позелениле (ФОТО)

Слободен печат
Американската водителка и претприемачка Венди Вилијамс (56) која од 2008 година го води популарното шоу „The Wendy Williams Show”, боледува од лимфедем. Таа била сликана...
Забава Магазин Магазин слајдер

Смислил како да ги нервира роднините дури и на далечина, им испраќа загрижувачки фотографии (ФОТО)

Слободен печат
Силно сакал да го избезуми поширокото семејство до кое не може да дојде поради изолацијата, па токму затоа се послужил со фотошоп. Многумина веќе пронајдоа...
Еспресо Шоу биз

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Слободен печат
Ниту трага од онаа преслатка и весела жена… Џејми Фокс, поранешното момче на Кејти Холмс, пред некоја недела непосредно по раскинувањето беше виден во друштво...
MacedonianAlbanian