• загрижени

Фановите загрижени се прашувааат што и се случило на Кејт Мос (ФОТО)

Изгледот на поранешниот супермодел Кејт Мос уплаши многумина… Таа некогаш важеше за една од најзгодните манекенки со необична убавина, а денес, како што велат, нема ниту сенка од таа жена. Кејт Мос е фотографирана во Лос Анџелес, а токму овие фотографии предизвикаа вистинска лавина од коментари. На нив поранешната манекенка изгледа непрепознатливо. Неуредна коса и …

Фановите загрижени се прашувааат што и се случило на Кејт Мос (ФОТО) Read More »