Еве како ќе изгледаат нашите политичари кога ќе „остарат“ (ФОТО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Еве како ќе изгледаат нашите политичари кога ќе „остарат“ (ФОТО)

На социјалните мрежи веќе има голем број фотографии и од јавните личности со ефектот на стареење

„Face App“ се нарекува најпопуларната апликација во моментов. Фотографиите направени со оваа апликација се хит на социјалните мрежи. Со една од можностите за користење на апликацијата, што најмногу се употребува, можете да се видите себеси како ќе изгледате кога ќе остарите, пишува In7.

Апликацијата работи многу едноставно. Изберете една фотографија или направете ја преку апликацијата, а потоа изберете го копчето на апликација кое укажува на староста, кога ќе притиснете на знакот за стареење (old), резултатите се неверојатни. Апликацијата работи во сите оперативни системи.

На социјалните мрежи веќе има голем број фотографии и од јавните личности, со ефектот на стареење во „Face Аpp“.

За ​забава, In7 се обиде да стави во овие филтри некои од политичарите од нашата земја. Во продолжение можете да видите како изгледаат тие.

in7
in7
in7
in7
in7
in7
in7
in7
in7

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Исто прочитајте

Close
Close