Еве како ќе изгледаат нашите политичари кога ќе „остарат“ (ФОТО)

„Face App“ се нарекува најпопуларната апликација во моментов. Фотографиите направени со оваа апликација се хит на социјалните мрежи. Со една од можностите за користење на апликацијата, што најмногу се употребува, можете да се видите себеси како ќе изгледате кога ќе остарите, пишува In7.

Апликацијата работи многу едноставно. Изберете една фотографија или направете ја преку апликацијата, а потоа изберете го копчето на апликација кое укажува на староста, кога ќе притиснете на знакот за стареење (old), резултатите се неверојатни. Апликацијата работи во сите оперативни системи.

На социјалните мрежи веќе има голем број фотографии и од јавните личности, со ефектот на стареење во „Face Аpp“.

За ​забава, In7 се обиде да стави во овие филтри некои од политичарите од нашата земја. Во продолжение можете да видите како изгледаат тие.

Прочитајте и...  Ратајковски ја одбележа годишнината со емотивно видео на Инстаграм
in7
in7
in7
in7
in7
in7
in7
in7
in7

Прочитај повеќе

БИДИ ДАМА, РЕКОА: Го гледавте ли најпопуларното видео во моментов? (ВИДЕО)

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Слободен печат

Сè што треба да знаете за купување и ракување со плински боци во домаќинство

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Слободен печат

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Јасмина Кантарџиева Димков

Ванеса Брајант поднесе тужба против компанијата која е сопственик на хеликоптерот во кој загинаа Коби и Џиџи!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Бела торта (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Џесика Алба и нејзината ќерка изгледаат како близначки! (ФОТО)

Слободен печат

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Слободен печат

Навики кои ги уништуваат клетките на нашиот мозок: Престанете со внесување премногу шеќер во организмот!

Слободен печат

Пред пет години ме сретна мене и не зажали: Мартин од „Некст тајм“ денеска има добра причина за славење! (ФОТО)

Слободен печат

Физичката активност која на најдобар можен начин чува од сезонски вируси, еве и зошто

Слободен печат