ЏЕСИКА АЛБА ги отвори вратите од својот РАСКОШЕН ДОМ: Ѕирнете во ЛУКСУЗНАТА ВИЛА вредна 10 МИЛИОНИ долари! (ФОТО+ВИДЕО)

Актерката Џесика Алба прв пат ги отвори вратите од својот дом во кој живее со сопругот Кеш Ворен и нивните три деца, десетгодишната Хонор Мари, седумгодишната Хејвен и едногодишниот Хејсон.

Куќата во која живее е купена пред седум месеци, но Џесика вели дека и било потребно многу труд за да ја уреди онака како што сега таа изгледа.

„Сакавме место на кое можеме да гледаме како нашите деца играат и растат“, изјави глумицата, мислејќи притоа на големиот двор кој ја опкружува куќата.

Токму големиот двор бил на нивната листа со приоритети кога тие се „фрлиле“ во потрага по нов дом.

Дури само после 20 минутно разгледување на куќата, Алба знаела дека сака да ја купи, а инспирација за уредувањето барала на Пинтерест.

На Џесика и се омилени дневната соба во која семејството сака да појадува, потоа кујната бидејќи е вљубеник во готвењето и терасата инспирирана од ретро стилот. Во куќата доминираат мрамор и рециклирано дрво.

Прочитајте и...  Хороскоп за 28 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник…

Прочитај повеќе

„Медена земја“ во „Еден на Еден“: Жителите на Бекирлија нè маваа со камења, не ни даваа да пиеме од нивната чешма! (ВИДЕО)

Слободен печат

Деми Мур покажа дека проѕирното не мора да биде и вулгарно (ФОТО)

Слободен печат

Мерил Стрип стана жешка црвенокоса – Кој би рекол дека има 70 години? (ФОТО)

Слободен печат

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Слободен печат

Кејт Мидлтон облече патики од 2.000 денари и за само еден час овој модел целосно се распродаде

Слободен печат

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ниту Канада не ги сака Меган и Хари – Полека сите врати им се затвараат!

Слободен печат

Златна Бубамара 2020, на сцената и пред сцената: Сашко Коцев го „избриша“ подот со РЕКЕТ! (ГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Вечерва „Баклава“ го промовира новиот албум: Гости ќе бидат Дарко Рундек и „Суперхикс“

Слободен печат

Хрватски научник пресмета колкави се шансите да починете од коронавирус

Слободен печат

Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Слободен печат

Вознемирувачко видео: Бритни Спирс си го скрши стапалото додека танцуваше

Слободен печат