Џеј Ло се појави со топче на главата, милиони фанови загрижени за нејзиното здравје (ФОТО)

профимедиа

Џенифер Лопез (50) во остварувањето „Marry Me” игра со Овен Вилсон (50) и со моментално големата планетарна ѕвезда Малума (25).

Џеј Ло на последниот сет била фатена во кадар на кој се гледало големото топче на нејзината глава.

Латино дивата доживеала силен удар, што е помалку веројатно, или станува збор за некаков вид на масно ткиво, некои стравуваат дека дури станува збор за тумор.

профимедиа

Инаку, Џеј Ло тој ден прилично уморна пристигнала на снимањето, но подоцна, кога почнале да работат, нејзиното расположение се променило, па разговарала со сите и се смеела со екипата.

Потсетуваме, Џеј Ло во споменатото остварување ја игра Кет Валдез, светска поп-сензација. На овие фотографии Џенифер носи фустан кој специјално за неа го дизајнирал Мајкл Костело.

На нозете носела сандали од Том Форд со кристали, а цената на истите е 3.200 долари.

профимедиа
Видео на денот